System automatycznie utrzymuje prędkość samochodu zaprogramowaną przez kierowcę, bez konieczności naciskania pedału przyspieszenia.
Włączenie regulatora prędkości odbywa się ręcznie: minimalna prędkość samochodu to 40 km/h.
W przypadku manualnej skrzyni biegów powinien być włączony co najmniej trzeci lub czwarty bieg (w zależności od silnika).
W przypadku automatycznej skrzyni biegów powinien być włączony co najmniej drugi bieg.
Przełączenie w tryb pauzy regulatora prędkości odbywa się ręcznie lub poprzez naciśnięcie pedałów hamulca lub sprzęgła lub, ze względów bezpieczeństwa, w momencie wyłączenia systemu ESC.
W przypadku silnego wciśnięcia pedału przyspieszenia istnieje możliwość chwilowego przekroczenia zaprogramowanej prędkości.
Aby powrócić do zaprogramowanej prędkości, wystarczy zwolnić pedał przyspieszenia, dopóki znów nie zostanie osiągnięta zaprogramowana prędkość.
Wyłączenie zapłonu powoduje anulowanie zaprogramowanej prędkości.
Regulator prędkości nie może w żadnym przypadku wyręczać kierowcy w przestrzeganiu ograniczenia prędkości i zachowaniu ostrożności.
Zaleca się trzymanie stóp w pobliżu pedałów.
Ciśnienie w ogumieniu
Informacje dla bezpieczeństwa
użytkowników
Od właściwości opon i zachowania zalecanego
ciśnienia napełniania zależy nie tylko trwałość
opon, ale również w wysokim stopniu komfort
i bezpieczeństwo jazdy.
Kontrola ci& ...
Składanie siedzenia od strony bagażnika
Każda część kanapy (1/3 lub 2/3) posiada własną dźwignię odryglowania oparcia
od strony
bagażnika.
Sprawdzić, czy nic nie uniemożliwi
pochylenia oparcia (pasy...) i czy żaden
przedmiot nie będzie przeszkadzać
ruch ...
System full brake control
System Full Brake Control jest to
dodatkowy element wspomagający
kierowcę, dzięki któremu można
zapobiec zderzeniom z pojazdami
znajdującymi się przed samochodem
użytkownika.
Nie zastępuje kierowcy, który jest
zobowiązany zachowywa& ...