System automatycznie utrzymuje prędkość samochodu zaprogramowaną przez kierowcę, bez konieczności naciskania pedału przyspieszenia.
Włączenie regulatora prędkości odbywa się ręcznie: minimalna prędkość samochodu to 40 km/h.
W przypadku manualnej skrzyni biegów powinien być włączony co najmniej trzeci lub czwarty bieg (w zależności od silnika).
W przypadku automatycznej skrzyni biegów powinien być włączony co najmniej drugi bieg.
Przełączenie w tryb pauzy regulatora prędkości odbywa się ręcznie lub poprzez naciśnięcie pedałów hamulca lub sprzęgła lub, ze względów bezpieczeństwa, w momencie wyłączenia systemu ESC.
W przypadku silnego wciśnięcia pedału przyspieszenia istnieje możliwość chwilowego przekroczenia zaprogramowanej prędkości.
Aby powrócić do zaprogramowanej prędkości, wystarczy zwolnić pedał przyspieszenia, dopóki znów nie zostanie osiągnięta zaprogramowana prędkość.
Wyłączenie zapłonu powoduje anulowanie zaprogramowanej prędkości.
Regulator prędkości nie może w żadnym przypadku wyręczać kierowcy w przestrzeganiu ograniczenia prędkości i zachowaniu ostrożności.
Zaleca się trzymanie stóp w pobliżu pedałów.
Dystrybucja powietrza
Dystrybucja powietrza
Użycie:
Powietrze na szyby. Pewna
ilość powietrza wypływa z
nawiewów. Powietrze nie
jest zawracane do obiegu.
Klimatyzacja jest zawsze
załączona.
w celu szybkiego
usunięc ...
Włączanie odtwarzacza CD
Uruchomienie odtwarzacza CD może zająć kilka
chwil.
1. Włączyć radio, patrz strona 125.
2. Płyty CD należy wkładać do kieszeni CD
opisaną stroną ku górze.
Jeśli w kieszeni CD już znajduje się płyta CD:
1. ...
Menu ekranu dotykowego
Klimatyzacja.
Umożliwia sterowanie ustawieniami
temperatury, nawiewu powietrza...
Patrz rubryki "Ogrzewanie",
"Klimatyzacja ręczna", "Klimatyzacja
automatyczna".
Wspomaganie jazdy
Umożliwia włączenie, wyłączenie
i ustawie ...