Tym samochodem można pokonywać przeszkody wodne o maksymalnej głębokości 25 cm, z prędkością do 10 km/h. Podczas przejeżdżania przez wodę płynącą należy zachować szczególną ostrożność.
| WAŻNE
Jeżeli woda przedostanie się do filtra powietrza,
może nastąpić uszkodzenie silnika. Na większych głębokościach woda może przedostać się do skrzyni biegów. Zmniejsza to zdolność smarną olejów i skraca trwałość eksploatacyjną układów. |
Przejeżdżając przez wodę utrzymywać niską prędkość i nie zatrzymywać samochodu. Po wyjechaniu z wody należy lekko nacisnąć pedał hamulca i upewnić się czy hamulce funkcjonują całkowicie prawidłowo. Woda i błoto mogą dostać się na powierzchnie cierne hamulców i opóźnić reakcję na wciśnięcie pedału hamulca.
| WAŻNE
Nie dopuszczać do postoju samochodu
przez dłuższy czas w wodzie, której poziom
przekracza progi drzwiowe. Może to spowodować
awarie elektryczne. W przypadku utknięcia w wodzie, nie próbować ponownie uruchamiać silnika. Wyciągnąć samochód z wody. |
Obwody układu hamulcowego
Ten symbol zostaje podświetlony
w przypadku awarii jednego z
obwodów układu hamulcowego.
W razie awarii jednego z obwodów
układu hamulcowego samochód nadal można
zatrzymać. Pedał hamulca zapada się głębiej i
jest bardziej "mi ...
Kamera cofania
Kamera cofania włącza się automatycznie w momencie
włączenia wstecznego biegu.
W zależności od wersji obraz z kamery pokazywany jest
na ekranie dotykowym albo w zestawie wskaźników.
Funkcję kamery cofania może uzupełnić
ws ...
Włączanie
Ustawić pokrętło 1 w położeniu "CRUISE":
następuje wybór trybu regulatora, chyba że
jest już włączony (Pauza).
Nacisnąć przycisk 2 albo 3: obecna
prędkość pojazdu staje się prędkoś ...