W przypadku włączenia jednego z ustawień programatora czasowego lub opcji Bezpośr. uruch., zaświeci się odpowiedni symbol w zespole wskaźników, a na wyświetlaczu informacyjnym pojawi się komunikat objaśniający.
|
Wyświetlacz |
Działanie |
| PODGRZEW. PALIWA WŁ. |
Nagrzewnica jest włączona. |
| USTAWIONO
TIMER PODGRZ. PALIWA |
Przypomnienie, że nagrzewnica rozpocznie pracę o określonej godzinie po opuszczeniu samochodu i wyjęciu kluczyka z pilotem zdalnego sterowania z wyłącznika zapłonu. |
| PODGRZEW. WYŁ. SŁABY AKUMULATOR |
Nagrzewnica została wyłączona przez układ elektroniczny samochodu, aby umożliwić włączenie silnika. |
| PODGRZEW. WYŁ. MAŁO PALIWA |
Nagrzewnica została wyłączona przez układ elektroniczny samochodu, aby umożliwić włączenie silnika oraz przejechanie 50 km. |
Maksymalne chłodzenie
Nacisnąć przycisk.
Układ przełącza się na najniższą
temperaturę, maksymalną siłę
nawiewu i na zamknięty obieg
powietrza.
Powietrze napływa tylko z kratek nawiewu dla
tułowia. Dlatego należy je otworzyć.
P ...
Zasada działania
Tempomat działa od ok. 30 km/h. Samochód
utrzymuje i zapisuje wtedy prędkość, ustawioną
za pomocą dźwigni na kolumnie kierownicy.
Z tempomatu nie należy korzystać, jeżeli
niekorzystne warunki uniemożliwiają
jazdę ze sta ...
Sterowanie przy kierownicy
1. Wybór trybu regulatora.
2. Zmniejszenie wartości albo
zapamiętywanie prędkości bieżącej jako
zadanej.
3. Zwiększenie wartości albo zapamiętywanie
prędkości bieżącej jako zadanej.
4. Pauza / wznawianie regulacj ...