Należy wykonać ponowną
inicjalizację systemu
po każdej regulacji ciśnienia w jednej albo kilku
oponach oraz po wymianie jednego albo kilku kół.
Przypomina o tym etykieta naklejona na słupku środkowym po stronie kierowcy.
Przed ponowną inicjalizacją systemu należy upewnić się, że ciśnienie we wszystkich czterech oponach jest dostosowane do warunków użytkowania samochodu i zgodne z zaleceniami na etykiecie ciśnień w oponach.
Alarm w przypadku niskiego ciśnienia w ogumieniu jest wiarygodny tylko wtedy, gdy ponowną inicjalizację systemu wykona się przy prawidłowo wyregulowanym ciśnieniu we wszystkich czterech oponach.
System wykrywania niskiego ciśnienia nie ostrzega, jeżeli ciśnienie jest nieprawidłowe w momencie ponownej inicjalizacji.
Zapamiętywanie stacji radiowych
Poszczególne stacje mogą być zapamiętywane
według długości fal (częstotliwości). W
paśmie FM są dwie pamięci: FM1 i FM2. Zapamiętane
stacje można następnie wywoływać
przyciskami pamięci (2) lub odpowiedni ...
Włączanie odtwarzacza CD
Uruchomienie odtwarzacza CD może zająć kilka
chwil.
1. Włączyć radio, patrz strona 125.
2. Płyty CD należy wkładać do kieszeni CD
opisaną stroną ku górze.
Jeśli w kieszeni CD już znajduje się płyta CD:
1. ...
Ekran dotykowy
Funkcja jest dostępna poprzez ekran dotykowy.
Wybrać menu "Konfiguracja".
Na podstronie nacisnąć "Godzina/Data".
Wybrać "Ustaw godzinę" albo "Ustaw
datę"
i zmienić parametry przy użyciu kla ...