O ewentualnym działaniu
nieprawidłowym czujników parkowania
informuje, podczas włączonego biegu
wstecznego, zaświecony w zestawie
wskaźników symbol
i widniejący
na wyświetlaczu odnośny komunikat
(patrz opis w sekcji "Lampki
sygnalizacyjne i komunikaty"
w rozdziale "Poznawanie zestawu
wskaźników").
DZIAŁANIE PODCZAS HOLOWANIA PRZYCZEPY
Działanie czujników jest wyłączane automatycznie wraz z włożeniem przewodu elektrycznego przyczepy do gniazda haka holowniczego w samochodzie.
Czujniki automatycznie uaktywniają się ponownie po wyjęciu wtyczki z przewodami przyczepy.
Środki ostrożności związane z użytkowaniem
Dodatek AdBlue jest roztworem na bazie
mocznika. Płyn ten jest niepalny, bezbarwny
i bez zapachu (jeżeli jest przechowywany
w chłodnym miejscu).
W razie kontaktu ze skórą przemyć skażone
miejsce bieżącą wodą i mydłem. W razie
kont ...
Hak holowniczy
W przypadku zdejmowanego haka holowniczego
należy ściśle przestrzegać instrukcji
instalacji jego odłączanej części, patrz.
OSTRZEŻENIE
Jeżeli samochód jest wyposażony w zdejmowany
hak holowniczy Volvo:
Przestrzeg ...
Sygnalizacja usterki
Jeżeli na wyświetlaczu pojawi
się
komunikat WYMAGANY SERWIS
WSPOM. PARKOW., a symbol
świeci ciągle, oznacza to usterkę
systemu wspomagającego parkowanie.
Należy skontaktować się z warsztatem
- zaleca się skorzystanie z autoryzowanej s ...