
Jeżeli zajdzie konieczność zatrzymania ruchu szyb lub okna dachowego:
| OSTRZEŻENIE W przypadku zamykania dachu otwieranego za pomocą pilota zdalnego sterowania należy upewnić się, czy dzieci albo inni pasażerowie nie są zagrożeni przytrzaśnięciem w jakikolwiek sposób. Zawsze obsługiwać dach otwierany z uwagą. |
Osłona przeciwsłoneczna okna dachowego
Okno dachowe posiada przesuwaną ręcznie osłonę przeciwsłoneczną. Osłona odsunie się automatycznie podczas otwierania okna dachowego. W celu zamknięcia osłony należy chwycić za uchwyt i przesunąć ją do przodu.
Funkcja zabezpieczająca przed przytrzaśnięciem przedmiotów i części ciała
Funkcja zabezpieczająca przed przytrzaśnięciem przedmiotów lub części ciała przez zamykające się okno dachowe włącza się, kiedy ruch okna dachowego jest ograniczony przez jakiś przedmiot. Jeżeli okno dachowe napotka opór podczas zamykania, zostanie ono automatycznie otwarte do poprzedniego położenia.
| OSTRZEŻENIE
Funkcja zabezpieczenia przed przytrzaśnięciem
przez dach otwierany działa tylko w
czasie automatycznego zamykania, ale nie
w przypadku ręcznego zamykania. Podczas zamykania dachu otwieranego należy upewnić się, czy nie spowoduje to zagrożenia przytrzaśnięciem dla jakiejkolwiek osoby. |
Działanie
Po pełnym zaprogramowaniu sterownika
HomeLink może być on wykorzystywany
zamiast oryginalnych nadajników zdalnego
sterowania.
Nacisnąć programowany przycisk i przytrzymać
do momentu uruchomienia bramy garażowej,
uzbrojenia alarmu itp. (może to p ...
Zużyte oleje i płyny
Unikać dłuższego kontaktu zużytego
oleju i płynów ze skórą.
Większość płynów jest szkodliwa dla
zdrowia i bardzo korozyjna.
Nie należy wylewać zużytego oleju
i płynów do ścieków lub n ...
Menu telefonu
1. Rejestr połączeń...
10 ost. nieodebr. poł.
10 ost. odebr. poł.
10 ost. wybr. numer.
Skasuj listę...
Wszystkie połączenia
Połączenia nieodebrane
Połączenia odebrane
Wyb ...