Z hamowania awaryjnego należy korzystać jedynie w wyjątkowych sytuacjach.
W razie usterki układu hamulca nożnego lub w wyjątkowej sytuacji (na przykład: zasłabnięcie kierowcy, jazda pod kontrolą innej osoby...) pociągnięcie i przytrzymanie dźwigni umożliwia zatrzymanie samochodu.
Hamowanie działa, dopóki przytrzymuje się dźwignię. Zwolnienie dźwigni przerywa hamowanie.
Systemy ABS i CDS zapewniają stabilność pojazdu podczas hamowania awaryjnego.
W razie usterki hamowania awaryjnego zostaje wyświetlony komunikat "Usterka hamulca postojowego".
W razie usterki systemów ABS i
CDS,
sygnalizowanej zapaleniem się jednej z dwóch
kontrolek w zestawie wskaźników, stabilność
pojazdu nie jest zapewniona.
W tym wypadku stabilność samochodu musi zapewnić kierowca poprzez wielokrotne "ciągnięcie - puszczanie" dźwigni, aż do unieruchomienia pojazdu.
Ogólne uwagi dotyczące fotelików dziecięcych
Bezpieczeństwo przewożonych dzieci stanowiło przedmiot szczególnej troski
firmy PEUGEOT już na etapie
opracowywania koncepcji pojazdu; zależy ono jednak w znacznym stopniu od samych
użytkowników pojazdu.
Dlatego należy bezwzględnie stosowa& ...
Koła i opony
ŁAŃCUCHY
PRZECIWPOŚLIZGOWE
Stosowanie łańcuchów
przeciwpoślizgowych o grubości 9 mm
dozwolone jest na oponach
205/55 R16 i 195/65 R15.
Ostrzeżenia
Stosowanie łańcuchów
przeciwpoślizgowych zależy od
przepisów ob ...
Hamulec postojowy
Aby go włączyć, należy pociągnąć
dźwignię 1 w górę, do
momentu zablokowania kół
samochodu.
W zestawie wskaźników zaświeca się
lampka sygnalizacyjna .
Aby wyłączyć to urządze ...