
Umożliwia ono podłączenie urządzenia przenośnego, jak np. przenośnego odtwarzacza cyfrowego typu iPod albo pamięci USB.
Odczytuje ono pliki audio przesyłane do systemu audio w celu odsłuchu poprzez głośniki w pojeździe.
Użytkownik może zarządzać tymi plikami, korzystając ze sterowania przy kierownicy albo sterowania radioodtwarzacza.
Urządzenie przenośne może się automatycznie ładować, gdy włożone jest do gniazda USB.
Podczas ładowania wyświetla się komunikat, jeżeli pobór prądu przez urządzenie przenośne jest większy od natężenia dostarczanego przez instalację samochodu.
Więcej informacji na temat używania tego gniazda można znaleźć w rubryce "Audio i telematyka".
Połączenia przychodzące
Jeśli numer osoby dzwoniącej zapisany jest
w książce telefonicznej i nie został zastrzeżony,
wówczas wyświetlona zostanie nazwa kontaktu
telefonującej osoby. W innym przypadku
wyświetlany jest tylko numer telefonu.
Odbiór połą ...
Regulator prędkości
System automatycznie utrzymuje prędkość samochodu zaprogramowaną przez
kierowcę, bez konieczności naciskania pedału przyspieszenia.
Włączenie regulatora prędkości odbywa się
ręcznie: minimalna prędkość samochodu to
...
Ustawianie dźwięku
Możliwy jest wybór następujących ustawień:
Bass: regulacja tonów niskich
Treble: regulacja tonów wysokich
Balance: balans głośności lewo/prawo
Fader: rozkład głośności przód/tył
"ROOM"
&qu ...