Aby go włączyć, należy pociągnąć dźwignię 1 w górę, do momentu zablokowania kół samochodu.
W zestawie wskaźników zaświeca się
lampka sygnalizacyjna
.
Aby wyłączyć to urządzenie, należy
podnieść delikatnie dźwignię 1,
nacisnąć przycisk 2 i obniżyć dźwignię
1, sprawdzając, czy lampka
sygnalizacyjna
w zestawie
wskaźników zgasła.

| UWAGA
110) Nie należy zostawiać nigdy dzieci
samych w samochodzie bez nadzoru;
ponadto, opuszczając samochód należy
wyjąć zawsze kluczyk z wyłącznika zapłonu
i wziąć go ze sobą. 111) W samochodach wyposażonych w podłokietnik przedni należy podnieść go, aby nie blokował działania dźwigni hamulca ręcznego. |
Automatyczna klimatyzacja
Ogrzewanie fotela, z lewej 43
Ręczny rozdział powietrza
Temperatura, z lewej
Maksymalne chłodzenie
Program AUTO
Ręczna regulacja siły nawiewu,
intensywność programu AUTO
Automatyczna kontrola obiegu powietrza
AUC/zamknięty obieg powietrz ...
Ostrzeżenia
OSTRZEŻENIE W pewnych
okolicznościach, na przykład
w przypadku występowania lodu,
śniegu lub błota na powierzchni kamery,
jej czułość może być ograniczona.
OSTRZEŻENIE Podczas parkowania
należy zwrócić szczegó ...
System iTPMS (indirect
Tyre Pressure
Monitoring System)
Opis
Samochód ten wyposażony jest
w system monitorowania ciśnienia
w oponach o nazwie iTPMS (indirect
Tire Pressure Monitoring System), który
- za pośrednictwem czujników
prędkości kół - monitoruje poziom
napompowania opon.
Prawid ...