Aby go włączyć, należy pociągnąć dźwignię 1 w górę, do momentu zablokowania kół samochodu.
W zestawie wskaźników zaświeca się
lampka sygnalizacyjna
.
Aby wyłączyć to urządzenie, należy
podnieść delikatnie dźwignię 1,
nacisnąć przycisk 2 i obniżyć dźwignię
1, sprawdzając, czy lampka
sygnalizacyjna
w zestawie
wskaźników zgasła.

| UWAGA
110) Nie należy zostawiać nigdy dzieci
samych w samochodzie bez nadzoru;
ponadto, opuszczając samochód należy
wyjąć zawsze kluczyk z wyłącznika zapłonu
i wziąć go ze sobą. 111) W samochodach wyposażonych w podłokietnik przedni należy podnieść go, aby nie blokował działania dźwigni hamulca ręcznego. |
Hamulec ręczny
Hamulec ręczny działa na tylne koła i służy do
zabezpieczenia stojącego samochodu przed
stoczeniem się po pochyłości.
Lampka kontrolna
Lampka kontrolna świeci się, a
przy
ruszeniu rozlegnie się dodatkowo
sygnał. Hamulec rę ...
Płyny i smary
Przegląd
WAŻNE
Aby nie doszło do uszkodzenia skrzyni biegów,
trzeba stosować odpowiedni olej do
skrzyni biegów. Nie należy mieszać go z
żadnym innym olejem do skrzyni biegów.Jeśli do skrzynia biegów
zostanie ...
Odryglowanie całego pojazdu
Nacisnąć otwartą kłódkę, aby
odryglować pojazd.
Odryglowanie selektywne
Fabrycznie włączone jest odryglowanie całego pojazdu.
Ten parametr wprowadza się przez menu
"Wspomaganie jazdy", potem "Ustawianie
param. pojazd ...