W celu regulacji intensywności oświetlenia należy włączyć światła postojowe lub mijania.

1. Przycisk 1 w dźwigni kierunkowskazu naciskać w górę lub w dół, póki na wyświetlaczu nie pojawi się odpowiedni symbol oraz intensywność światła i komunikat "SET".
2. Nacisnąć przycisk 2

3. Przycisk 1 naciskać w górę lub w dół, aby wybrać żądane natężenie oświetlenia.
4. Nacisnąć przycisk 2.
Wyświetlone zostaną z powrotem temperatura zewnętrzna i godzina.
Wyjmowanie haka holowniczego
Włożyć kluczyk do zamka i obrócić w
prawo do położenia zwolnionej blokady.
Wcisnąć gałkę blokady 1 i obrócić w lewo
2, aż rozlegnie się odgłos zatrzasku.
Kontynuować obrót g ...
Procedura naprawy opony i przywracania ciśnienia
Należy wykonać, co następuje:
ustawić samochód w bezpiecznym
i sprzyjającym miejscu, a następnie
włączyć hamulec postojowy. Wyjąć
zestaw z przewidzianej na niego wnęki.
Odkleić naklejkę dotyczącą pr ...
Lusterka zewnętrzne
Zewnętrzne części lusterek zapewniają większe
pole widzenia niż wewnętrzne. Dzięki temu
szersze jest pole widzenia w tył i mniejsze tak
zwane martwe pole widzenia.
Obiekty widziane w tym lusterku
znajdują
się bliżej, niż się ...