W celu regulacji intensywności oświetlenia należy włączyć światła postojowe lub mijania.

1. Przycisk 1 w dźwigni kierunkowskazu naciskać w górę lub w dół, póki na wyświetlaczu nie pojawi się odpowiedni symbol oraz intensywność światła i komunikat "SET".
2. Nacisnąć przycisk 2

3. Przycisk 1 naciskać w górę lub w dół, aby wybrać żądane natężenie oświetlenia.
4. Nacisnąć przycisk 2.
Wyświetlone zostaną z powrotem temperatura zewnętrzna i godzina.
Komunikaty
Sygnalizacja wyłączenia czołowej poduszki
powietrznej po stronie pasażera.
O wyłączeniu czołowej poduszki powietrznej
po stronie pasażera informuje komunikat tekstowy
i symbol na wyświetlaczu w konsoli sufitowej
(patrz wcześniejsza ilustracj ...
Diody świecące LED
Elementy obsługi i wskaźników oraz inne
wyposażenie wnętrza tego samochodu,
podświetlane są umieszczonymi pod osłoną
diodami świecącymi. Diody LED spokrewnione
są ze zwykłymi laserami i oznaczone przez
przepisy jako diody emituj ...
Zakres działania
Zakres regulacji jest ograniczony do
maksymalnej różnicy 30 km/h między
prędkością zadaną a prędkością
poprzedzającego pojazdu.
Poza tym zakresem system zostaje
wstrzymany, jeżeli odległość bezpieczeństwa
jest ...