Należy pamiętać o tym, aby zapłon był włączony, patrz strona 53, w przeciwnym razie nie będzie można włączyć świateł mijania, tylnych świateł, kierunkowskazów ani wycieraczek.
W razie awarii instalacji elektrycznej nie wolno holować samochodu ani dokonywać rozruchu poprzez holowanie. Nie da się wówczas odblokować elektrycznej blokady kierownicy i samochód nie będzie sterowny. Rozruch awaryjny patrz strona 189.
Gdy silnik nie pracuje, nie działa wspomaganie kierownicy i hamulców. W związku z tym potrzebne jest użycie większej siły przy hamowaniu i kierowaniu. Nie działa aktywny układ kierowniczy i konieczne są obszerniejsze ruchy kierownicą.
Ręczna skrzynia biegów
Dźwignia zmiany biegów w pozycji neutralnej.
Automatyczna skrzynia biegów
Dźwignia sterująca w położeniu N.
Zmiana położenia dźwigni sterującej, patrz strona 57.
Nie należy przekraczać prędkości holowania 70 km/h ani odległości holowania 150 km, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia automatycznej skrzyni biegów.
Wycieraczki szyby przedniej
Spryskiwacze szyby przedniej i świateł
przednich
Wyłącznik czujnika deszczu
Pokrętło
Wycieraczka tylnej szyby
Wycieraczki szyby przedniej wyłączone
Gdy dźwignia przełącznika
zespolonego
znajduje się w położe ...
Manualna skrzynia biegów
Położenia dźwigni sterującej
Układ biegów dla skrzyni 5-biegowej
Układ biegów dla skrzyni 6-biegowej.
Skrzynia 6-biegowa jest dostępna w dwóch
wersjach - różnią się one położeniem biegu
wstecznego. ...
Zwiększanie prędkości
Naciskać na dźwignię, strzałka 1, dopóki nie
zostanie uzyskana żądana prędkość.
Każde naciśnięcie na dźwignię zwiększa
prędkość o ok. 1 km/h.
Przyspieszanie za pomocą dźwigni
Naciska ...