Funkcje przycisku

Zestaw przycisków jest dostępny w dwóch wersjach, zależnie wyposażenia samochodu.
Cztery przyciski na dole panelu przycisków na kierownicy sterują funkcjami radia i telefonu.
Funkcja przycisku zależy od tego, który z układów jest aktywny. Panel przycisków na kierownicy może być wykorzystywany do przewijania pomiędzy zaprogramowanymi stacjami, zmiany ścieżek odtwarzacza CD oraz regulacji głośności.
- Nacisnąć i przytrzymać jeden z przycisków strzałek szybkiego przewijania w przód/do tyłu w celu wybrania następnej stacji.
Aby możliwe było dokonywanie ustawień w zestawie telefonicznym, telefon musi być aktywny. Aby umożliwić sterowanie zestawem telefonicznym za pomocą przycisków strzałek, należy włączyć funkcję telefonu przyciskiem PHONE w konsoli środkowej.
Aby wrócić tylko do funkcji audio, nacisnąć przycisk EXIT. Nacisnąć przycisk EXIT ponownie, aby wrócić do menu telefonu.
Za pomocą przycisku ENTER można wybierać, włączać i wyłączać opcje w menu. Przycisk ten umożliwia także otwieranie struktury folderów i włączanie odtwarzania plików audio, jeżeli w odtwarzaczu CD/odtwarzaczu wielopłytowym* jest płyta z takimi plikami. Więcej informacji, patrz.
Usługi informacyjne
Informacje ogólne
Usługa informacyjna przekazuje informacje np.
o hotelach, aptekach dyżurujących itp.
i przekazuje numery telefonów i adresy tych
instytucji do pamięci samochodu. Numery
telefonów mogą być wybierane bezpośrednio.
Uruc ...
Warunki
Samochód wyposażony jest w złącze do
instalacji telefonu komórkowego Business.
Funkcja asystenta BMW została
aktywowana.
Jeśli usługa BMW Assist nie została
aktywowana, wówczas do samochodu
należy podłączyć ...
Chwilowe przekroczenie zaprogramowanej prędkości
Nacisnąć mocno pedał przyspieszenia
i przekroczyć punkt oporu, aby
przekroczyć zaprogramowaną wartość
graniczną.
Ogranicznik zostaje w tym momencie
wyłączony, a na wyświetlaczu miga wartość
prędkości.
Sy ...