Tempomat działa od ok. 30 km/h. Samochód utrzymuje i zapisuje wtedy prędkość, ustawioną za pomocą dźwigni na kolumnie kierownicy.
Z tempomatu nie należy korzystać, jeżeli niekorzystne warunki uniemożliwiają jazdę ze stałą prędkością, np. na odcinkach z wieloma zakrętami, w intensywnym ruchu lub wwarunkach niesprzyjającego stanu jezdni - śnieg, deszcz, lód albo luźne podłoże. Może to spowodować utratę kontroli nad samochodem, co w konsekwencji może prowadzić do wypadku.
Kontrola działania lampek
Po obróceniu kluczyka z pilotem zdalnego sterowania
do położenia II przed uruchomieniem
silnika wszystkie lampki1 powinny się zaświecić.
W ten sposób dokonywana jest kontrola
ich działania. Po uruchomieniu silnika gasną
wszystkie lampki z wyj ...
Zagłówek, tylny
Wszystkie zagłówki można regulować w pionie
w celu dopasowania do wysokości pasażera.
Górna krawędź zagłówka powinna być ustawiona
w linii z połową wysokości głowy. Podnieść
zagłówek ...
Eksploatacja
samochodu
w trudnych
warunkach
W razie, gdyby samochód był
eksploatowany przeważnie w jednej
z poniższych okoliczności:
jazda po zakurzonych drogach;
krótkie i powtarzane odcinki tras
(mniej niż 7-8 km) oraz jazda przy
temperaturze zewnętrznej poniżej zera;
silnik, kt ...